10:15 2.02.2018

Dzisiaj zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Przyjaźń ul. Łapińska celem pompowania wody. Na miejscu zdarzenia działał już zastęp z OSP Miszewo, niezwłocznie przystąpiliśmy do pompowania za pomocą pompy pływającej i szlamowej. Po zakończeniu poszukiwań w miejscowości Sulmin dołączył jeszcze zastęp z zestawem pompowym OSP Sulmin. Działania zastępów zakończyły się po około pięciu godzinach pompowania.

3. Pompowanie wody
3. Pompowanie wody
3. Pompowanie wody
3. Pompowanie wody
3. Pompowanie wody
3. Pompowanie wody
3. Pompowanie wody
3. Pompowanie wody
3. Pompowanie wody
3. Pompowanie wody
3. Pompowanie wody
3. Pompowanie wody
3. Pompowanie wody
3. Pompowanie wody
Previous Next Play Pause

WFOŚiGW

WFOSiGW wersja kolor 1 01 0

 

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo