17:17 8.11.2019

Po godzinie siedemnastej zostaliśmy zadysponowani jednym zastępem do wypadku drogowego w miejscowości Egiertowo. Na miejscu zastaliśmy zderzenie czołowo-boczne Peugeota i Renault, poszkodowani zostali matka i syn z peugeota. Kierujący renault jadąc od strony Żukowa zajechał drogę prawidłowo jadącemu pojazdowi peugeot, który jechał w kierunku Hopowa. Nasze działania polegały na udzieleniu pomocy poszkodowanym i przekazaniu ich zespołowi ratownictwa medycznego a następnie na usunięciu pojazdu z drogi i posprzątaniu jezdni a także kierowaniu ruchem drogowym.

Na miejsce zadysponowano

🚒 OSP Hopowo SLRt

🚒 OSP Egiertowo GBAM

🚒 JRG Kartuzy GBARt

🚓 Policja

🚑 ZRM

46 Egiertowo - wypadek
46 Egiertowo - wypadek
46 Egiertowo - wypadek
46 Egiertowo - wypadek
46 Egiertowo - wypadek
46 Egiertowo - wypadek
46 Egiertowo - wypadek
46 Egiertowo - wypadek
46 Egiertowo - wypadek
46 Egiertowo - wypadek
46 Egiertowo - wypadek
46 Egiertowo - wypadek
Previous Next Play Pause

WFOŚiGW

WFOSiGW wersja kolor 1 01 0

 

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo