23:19 10.04.2020

Po godzinie dwudziestej trzeciej zostaliśmy zadysponowani do wypadku w miejscowości Borcz. Po dotarciu na miejsce zastaliśmy pojazd Ford Fokus w polu po dachowaniu a kierujący znajdował się poza pojazdem. Natychmiast wraz z zespołem ratownictwa przystąpiliśmy do udzielenia pomocy poszkodowanemu który bardzo krzyczał z bólu. Po zaopatrzeniu na polu rannego na desce przetransportowano do ZRM który znajdował się na drodze gminnej. Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość, wskutek czego pojazd kilkukrotnie dachował.

Na miejsce zadysponowano

🚒 🚒 OSP Hopowo SLRt i GBA 

🚒 JRG Kartuzy GBARt

🚑 ZRM

🚓 🚓 Policja

Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Dachowanie Forda
Previous Next Play Pause
9

WFOŚiGW

WFOSiGW wersja kolor 1 01 0

 

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo