17:22 14.06.2020

W niedzielne popołudnie zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Egiertowo. Po dotarciu na miejsce potwierdziliśmy zderzenie czołowe Renault Megan i Audi A4, w wyniku zderzenia poszkodowane zostały cztery osoby. Po dotarciu na miejsce zespołów ratownictwa medycznego wszystkie osoby zostały przekazane ratownikom, do szpitala zostały przetransportowane dwie osoby. Nasze działania polegały na udzieleniu pomocy poszkodowanym, odłączeniu akumulatorów kierowaniu ruchem drogowym oraz posprzątaniu resztek po wypadkowych. Przyczyną wypadku bada policja, ale najprawdopodobniej kierujący Audi A4 zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia.

Na miejsce zadysponowano

🚒 OSP Hopowo SLRt

🚒 OSP Egiertowo GBAM

🚒 JRG Kartuzy GBARt

🚑 🚑 ZRM

🚓 Policja

Wypadek w Egiertowie
Wypadek w Egiertowie
Wypadek w Egiertowie
Wypadek w Egiertowie
Wypadek w Egiertowie
Wypadek w Egiertowie
Wypadek w Egiertowie
Wypadek w Egiertowie
Wypadek w Egiertowie
Wypadek w Egiertowie
Wypadek w Egiertowie
Wypadek w Egiertowie
Wypadek w Egiertowie
Wypadek w Egiertowie
Previous Next Play Pause
13

 

WFOŚiGW

WFOSiGW wersja kolor 1 01 0

 

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo