8:54 30.06.2021

Na trasie Borcz - Babi Dół doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklistki i samochodu osobowego. Po dotarciu na miejsce nasze działania polegały na udzieleniu pomocy poszkodowanej która znajdowała się w przydrożnym rowie, a następnie przekazaniu zespołowi ratownictwa medycznego. Do wypadku doszło najprawdopodobniej podczas manewru wyprzedzania samochodu osobowego, który w tym samym momencie rozpoczął też manewr wyprzedzania.

Na miejsce zadysponowano

OSP Hopowo SLRt

JRG Kartuzy GLBARt

ZRM

Policja

Wypadek motocyklistki
Wypadek motocyklistki
Wypadek motocyklistki
Wypadek motocyklistki
Wypadek motocyklistki
Wypadek motocyklistki
Wypadek motocyklistki
Wypadek motocyklistki
Wypadek motocyklistki
Wypadek motocyklistki
Wypadek motocyklistki
Wypadek motocyklistki
Wypadek motocyklistki
Wypadek motocyklistki
Previous Next Play Pause

WFOŚiGW

WFOSiGW wersja kolor 1 01 0

 

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo