17:43 24.09.2018

Dzisiaj zostaliśmy zadysponowani do wypadku na trasie Hopowo - Egiertowo. Po przyjechaniu na miejsce zastaliśmy już patrol policji i pojazd stojący na jezdni z kierującym w wewnątrz samochodu, z którym nie było kontaktu słownego.  Gdy na miejsce przybył ZRM stwierdził u mężczyzny hipoglikemie i zabrał kierującego do szpitala. Po zepchnięciu pojazdu w boczną drogę i sprzątnięciu jezdni zastępy wróciły do baz.

Na miejsce zadysponowano

OSP Hopowo SLRt

OSP Egiertowo GBAM

Policja 

ZRM

39. Wypadek Hopowo
39. Wypadek Hopowo
39. Wypadek Hopowo
39. Wypadek Hopowo
39. Wypadek Hopowo
39. Wypadek Hopowo
39. Wypadek Hopowo
39. Wypadek Hopowo
39. Wypadek Hopowo
39. Wypadek Hopowo
Previous Next Play Pause

WFOŚiGW

WFOSiGW wersja kolor 1 01 0

 

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo