19:48 03.06.2019

Dzisiaj zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na K20 w miejscowości Borcz, po dojeździe na miejsce okazało się, że poza jezdnią na boku w rowie leży Fiat Panda. Po rozpoznaniu stwierdzono, że dwie osoby zostały poszkodowane, kierująca i pasażer fiata. Przyczyny wypadku bada policja, z informacji uzyskanych od uczestników którzy uczestniczyli w wypadku wynikało, że kierująca chcąc uniknąć czołowego zderzenia zjechała do przydrożnego rowu gdzie pojazd przewrócił się na bok, pojazd który wyprzedzał z na przeciwka inny pojazd z kierunku Żukowa oddalił się z miejsca wypadku. Nasze działania polegały na udzieleniu pomocy poszkodowanym, odłączeniu akumulatora, kierowaniu ruchem drogowym.

Na miejsce zadysponowano

🚒 🚒  OSP Hopowo SLRt i GBAM

🚒 JRG Kartuzy GLBARt

🚑 ZRM Kartuzy

🚓 Policja

25. Wypadek Borcz
25. Wypadek Borcz
25. Wypadek Borcz
25. Wypadek Borcz
25. Wypadek Borcz
25. Wypadek Borcz
25. Wypadek Borcz
25. Wypadek Borcz
25. Wypadek Borcz
25. Wypadek Borcz
25. Wypadek Borcz
25. Wypadek Borcz
Previous Next Play Pause

WFOŚiGW

WFOSiGW wersja kolor 1 01 0

 

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo