9:03 06.04.2021

Do wypadku drogowego doszło na trasie Egiertowo - Nowa Karczma w miejscowości Połęczyno, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca subaru 36-letnia mieszkanka powiatu starogardzkiego, jadąc od Egiertowo w kierunku Nowej Karczmy nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wskutek czego zjechała na prawe pobocze, gdzie uderzyła w drzewo, i następnie zatrzymała się za przydrożnym rowem. W pojeździe podróżowały trzy osoby w tym dwójka dzieci w wieku dwóch i trzech lat, obrażeń doznała tylko kierująca która została przetransportowana do szpitala. Nasze działania polegały na zrobieniu dostępu do poszkodowanej za pomocą sprzętu hydraulicznego i przekazaniu poszkodowanej zespołowi ratownictwa, oraz kierowaniu ruchem drogowym.

Na miejsce zadysponowano

OSP Hopowo SLRt i GBA

OSP Egiertowo GBAM

JRG Kartuzy GLBARt i SLRr

ZRM x 2

Policja

Subaru uderzyło w drzewo
Subaru uderzyło w drzewo
Subaru uderzyło w drzewo
Subaru uderzyło w drzewo
Subaru uderzyło w drzewo
Subaru uderzyło w drzewo
Subaru uderzyło w drzewo
Subaru uderzyło w drzewo
Subaru uderzyło w drzewo
Subaru uderzyło w drzewo
Subaru uderzyło w drzewo
Subaru uderzyło w drzewo
Subaru uderzyło w drzewo
Subaru uderzyło w drzewo
Subaru uderzyło w drzewo
Subaru uderzyło w drzewo
Previous Next Play Pause

WFOŚiGW

WFOSiGW wersja kolor 1 01 0

 

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo