17:52 31.05.2021

W trakcie przygotowań do mszy odpustowej zostaliśmy zadysponowani do kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Kościerskiej i Św. Floriana w Hopowie. Po dotarciu na miejsce zastaliśmy dwa pojazdy Audi i samochód dostawczy na jezdni. Po dotarciu na miejsce ZRM i przebadaniu osób poszkodowanych okazało się że nikt nie zostanie przetransportowany do szpitala. Nasze działania polegały na kierowaniu ruchem i posprzątaniu jezdni z resztek po kolizyjnych.

Na miejsce zadysponowano

OSP Hopowo SLRt i GBA

JRG Kartuzy GLBARt

ZRM

Policja

Kolizja w Hopowie
Kolizja w Hopowie
Kolizja w Hopowie
Kolizja w Hopowie
Kolizja w Hopowie
Kolizja w Hopowie
Kolizja w Hopowie
Kolizja w Hopowie
Kolizja w Hopowie
Kolizja w Hopowie
Kolizja w Hopowie
Kolizja w Hopowie
Kolizja w Hopowie
Kolizja w Hopowie
Kolizja w Hopowie
Kolizja w Hopowie
Previous Next Play Pause

WFOŚiGW

WFOSiGW wersja kolor 1 01 0

 

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo