1235

17:57 19.03.2022

Przed godziną osiemnastą zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na trasie Hopowo – Egiertowo. Po dotarciu na miejsce KDR potwierdził zderzenie czołowo boczne dwóch samochodów osobowych, w skutek zderzenia ranne zostały dwie osoby z Renault i jedna osoba z Toyoty. W pojazdach podróżowało łącznie cztery osoby z czego trzy zostały przetransportowane do szpitala. Prawdopodobną przyczyną wypadku było wyprzedzanie przez kierującego toyotą który jechał od strony Egiertowa. Nasze działania polegały na udzieleniu pomocy poszkodowanym, posprzątaniu jezdni z resztek powypadkowych. Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.

Na miejsce zadysponowano

Wóz strażacki Wóz strażacki OSP Hopowo

Wóz strażacki OSP Egiertowo

Wóz strażacki JRG Kartuzy

Karetka Karetka ZRM

Policja Policja Policja

Służba drogowa

Pomoc drogowa

One thought on “Wypadek na trasie Hopowo – Egiertowo”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.