djmedia:311Wypadek w Egiertowie

17:22 14.06.2020

W niedzielne popołudnie zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Egiertowo. Po dotarciu na miejsce potwierdziliśmy zderzenie czołowe Renault Megan i Audi A4, w wyniku zderzenia poszkodowane zostały cztery osoby. Po dotarciu na miejsce zespołów ratownictwa medycznego wszystkie osoby zostały przekazane ratownikom, do szpitala zostały przetransportowane dwie osoby. Nasze działania polegały na udzieleniu pomocy poszkodowanym, odłączeniu akumulatorów kierowaniu ruchem drogowym oraz posprzątaniu resztek po wypadkowych. Przyczyną wypadku bada policja, ale najprawdopodobniej kierujący Audi A4 zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia.

Na miejsce zadysponowano

OSP Hopowo SLRt

OSP Egiertowo GBAM

JRG Kartuzy GBARt

ZRM

Policja