djmedia:357Wypadek z udzaiałem motocyklisty

6:47 19.07.2021

Przed godziną siódmą zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Egiertowo, po dotarciu na miejsce i zrobieniu wstępnego rozpoznania stwierdzono że poszkodowany został kierujący motocyklem zaś kierujący seatem nie odniósł obrażeń. Jak wynika z wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem jadąc od strony Kościerzyny zatrzymał się, by przepuścić wyjeżdżającego spod sklepu seata. Przepuszczający samochód w tym momencie ominął jadący od Kościerzyny motocykl, zderzając się z seatem, którego kierujący podjął manewr włączania się do ruchu w kierunku dla niego niedozwolonym. Nasze działania poegały na udzieleniu pomocy poszkodowanemu, kierowaniu ruchem drogowym i zepchnięciu pojazdów na pobliski parking.

Na miejsce zadysponowano

OSP Hopowo SLRt

OSP Egiertowo GBAM

JRG Kartuzy GLBARt

Policja

ZRM