djmedia:372Kolizja z cysterną

21:36 8.12.2021

Do kolizji drogowej doszło na wylocie z Hopowa w kierunku Egiertowa, na miejscu zastaliśmy trzy pojazdy które brały udział w tym zdarzeniu. Kierujący BMW jadąc od Egiertowa w kierunku Żukowa zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z cysterną przewożącą gaz, a następnie dachował w przydrożnym rowie. Na zdarzenie to najechała też kierująca mercedesem, która zjechała na pobocze, zatrzymując się tuż przed drzewem. Kierujący BMW po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego pozostał na miejscu zdarzenia. Nasze działania polegały na udzieleniu pomocy poprzez wsparcie psychiczne, kierowaniu ruchem drogowym oraz posprzątaniu jezdni.

Na miejsce zadysponowano

OSP Hopowo SLRt i GBA

JRG Kartuzy GLBARt

ZRM

Policja

Pomoc drogowa

Służba drogowa